O nas - Kancelaria ABI

„…A wszystko się zaczęło kiedy będąc na zagranicznej wycieczce, nie mogłam kartą bankową zapłacić za hotel. Okazało się, że hakerzy próbowali opróżnić moje konto. Jakże dziwne było uczucie strachu, zdenerwowania i zakłopotania. Wtedy zrozumiałam, że dotknęła mnie nowa era w której muszę chronić swoją prywatność i muszę wymagać aby inni ją też chronili.”

Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych – Kancelaria Bezpieczeństwo Informacji Bożena Krawczuk z siedzibą Opolu.

Kancelaria Bezpieczeństwo Informacji Bożena Krawczuk zajmuje się pomocą przedsiębiorstwom w skutecznej ochronie danych osobowych. Jesteśmy grupą pasjonatów posiadających olbrzymie doświadczenie w wielu branżach takich jak: medyczna, prawna, szkoleniowa, finansowa, budowlana i oświatowa. W przeciwieństwie do naszej konkurencji proponujemy kompleksowe usługi w zakresie ochrony danych osobowych. Ponadto dokładnie sprawdzamy firmy z nami współpracujące: analizujemy procesy przetwarzania, newralgiczne elementy, wdrażamy system ochrony danych w tym RODO. Działamy na południu Polski m.in. w takich miastach jak Katowice, Opole i Wrocław.

Oferujemy usługi wdrożenia RODO  m.in. dla firm z Opola, Katowic i Wrocławia.

Nasza oferta obejmuje: przejęcie funkcji Inspektora Ochrony Danych (IOD) i zapewnienie tym samym najwyżej jakości ochrony danych w Twojej firmie, pomoc w pełnieniu obowiązków inspektora ochrony danych (IOD), a także sporządzenie i wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych oraz Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi. Ponadto oferujemy skuteczne wdrażanie RODO dla firm, czyli wymagań unijnego rozporządzenia o ochronie danych.

Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu ochrony danych osobowych. Nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia, Opola, Katowic oraz innych miejscowości znajdujących się na południu Polski.

Wdrożyliśmy system ochrony danych osobowych w wielu podmiotach gospodarczych.

Nasza oferta skierowana jest do:

  • małych i średnich przedsiębiorstw zatrudniających do 250 osób
  • dużych jednostek organizacyjnych zatrudniających powyżej 250 osób
  • publicznych kościelnych osób prawnych

Nasza usługa  skierowana jest w szczególności do osób prowadzących działalność gospodarcza w sektorze MŚP oraz podmiotów prawa handlowego sektora publicznego i prywatnego, osób przetwarzających dane osobowe, specjalistów ds. ochrony danych osobowych, kadry kierowniczej i managerskiej, pracowników działów HR i osób zajmujących się kwestiami IT w firmie. Odbiorcami naszej usługi są wszystkie osoby odpowiedzialne za systemy ochrony danych osobowych w swoich organizacjach.

Jesteśmy profesjonalną firmą godną zaufania. Zachęcamy do współpracy.

Posiadamy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)

W 2019 zostaliśmy uhonorowani Medalem Europejskim.

 

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów oraz usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, wzbudzanie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, upublicznienie w Polsce i w Unii Europejskiej przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania, zainteresowanie polskich przedsiębiorców wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej, a także zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego. Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

 


W 2015 roku otrzymaliśmy tytuł TOP MARKA Opolszczyzny.

 

Jesteśmy członkami: