O nas | Kancelaria ABI

„…A wszystko się zaczęło kiedy będąc na zagranicznej wycieczce, nie mogłam kartą bankową zapłacić za hotel. Okazało się, że hakerzy próbowali opróżnić moje konto. Jakże dziwne było uczucie strachu, zdenerwowania i zakłopotania. Wtedy zrozumiałam, że dotknęła mnie nowa era w której muszę chronić swoją prywatność i muszę wymagać aby inni ją też chronili.”

Jesteśmy grupą pasjonatów która pomaga przedsiębiorstwom chronić ich dane. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w wielu branżach takich jak medyczne, prawne, szkoleniowe, finansowe, budowlane, oświatowe. Dzięki temu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie.

Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych – Kancelaria Bezpieczeństwo Informacji Bożena Krawczuk z siedzibą Opolu.

Kancelaria Bezpieczeństwo Informacji Bożena Krawczuk zajmuje się pomocą przedsiębiorstwom w skutecznej ochronie danych osobowych. Jesteśmy grupą pasjonatów posiadających olbrzymie doświadczenie w wielu branżach takich jak: medyczna, prawna, szkoleniowa, finansowa, budowlana i oświatowa. W przeciwieństwie do naszej konkurencji proponujemy kompleksowe usługi w zakresie ochrony danych osobowych. Ponadto dokładnie sprawdzamy firmy z nami współpracujące: analizujemy procesy przetwarzania, newralgiczne elementy, wdrażamy system ochrony danych w tym RODO. Działamy na południu Polski m.in. w takich miastach jak Katowice, Opole i Wrocław.

Oferujemy usługi wdrożenia RODO  m.in. dla firm z Opola, Katowic i Wrocławia.

Nasza oferta obejmuje: przejęcie funkcji Inspektora Ochrony Danych (IOD) i zapewnienie tym samym najwyżej jakości ochrony danych w Twojej firmie, pomoc w pełnieniu obowiązków inspektora ochrony danych (IOD), a także sporządzenie i wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych oraz Instrukcji Zarządzania Systemami Informatycznymi. Ponadto oferujemy skuteczne wdrażanie RODO dla firm, czyli wymagań unijnego rozporządzenia o ochronie danych.

Zajmujemy się również szkoleniami z zakresu ochrony danych osobowych. Nasze usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia, Opola, Katowic oraz innych miejscowości znajdujących się na południu Polski.

Wdrożyliśmy system ochrony danych osobowych w ponad 100 podmiotach gospodarczych, a także w 2015 r. zdobyliśmy tytuł: Top Marka Opolszczyzny.

Jesteśmy profesjonalną firmą godną zaufania. Zachęcamy do współpracy.

 

 

Jesteśmy członkami: