Misja i cele - Kancelaria ABI

Zakres działalności:

Kancelaria specjalizuje się w realizacji usługi doradczej kompleksowego wdrożenia w firmach przepisów i zasad regulowanych przez rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 679/2016 o ochronie danych osobowych (RODO). W ramach tej usługi kancelaria przeprowadza:

  • szkolenia zamknięte dla pracowników firm objętych usługą,
  • wykwalifikowana kadra pełni także funkcję Inspektora ochrony danych osobowych.

Nasze działania polegają na przeprowadzaniu audytów i szkoleń, tworzeniu oraz wdrażaniu procedur i mechanizmów ułatwiających i legalizujących prowadzenie biznesu w odniesieniu do obowiązku prawnego dotyczącego wszystkich podmiotów gospodarczych w zakresie posiadania systemów ochrony danych osobowych.

Kancelaria jest firmą doradczą. Wspomagamy rozwój wielu firm poprzez diagnozę i analizę sytuacji w zakresie potrzeb szkoleniowych i doradztwa biznesowego.

Misja i cele kancelarii:

Misja:

Naszą misją jest dostarczyć usługę najwyższej jakości poprzez indywidualne dopasowanie rozwiązań w oparciu o profesjonalizm, partnerskie zasady współpracy i zaufanie tak aby klient z nami czuł się bezpiecznie.

Naszą misję realizujemy poprzez nieustanne dbanie o kwalifikacje naszych pracowników, zwiększenie jakości, wydajności i bezpieczeństwa pracy naszych klientów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań szkoleniowych i doradczych.

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do Klienta oraz doświadczony zespół specjalistów, łączących wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych, prawa oraz informatyki. Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo, stabilność i ciągłość funkcjonowania systemu ochrony danych osobowych. Dotychczas mogły się o tym przekonać liczne przedsiębiorstwa prywatne, a także jednostki administracji publicznej i organizacje pozarządowe.

Cele kancelarii.

Celem naszej kancelari jest kompleksowe, długofalowe wsparcie naszych klientów w procesie budowanie systemów bezpieczeństwa informacji w ich organizacjach. Wieloletnie doświadczenie projektowe pozwala nam prowadzić działania skoncentrowane na indywidualnych potrzebach klienta. Precyzyjnie zaprojektowany wachlarz usług ukierunkowany jest na zapewnienie organizacjom środowiska pracy zgodnego z przepisami prawa, bezpiecznego procesu przetwarzania danych oraz stałego podnoszenia kwalifikacji w zakresie ochrony danych osobowych.