Napisz do nas

  Imię i nazwisko *

  Email *

  Treść wiadomości

  Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Bożena Krawczuk prowadząca Kancelarię Bezpieczeństw Informacji Bożena Krawczuk (KBI) z siedzibą przy ul. Światowida 2/24, 45-325 Opole. Ponadto, informujemy, że:

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KBI w celu przygotowania odpowiedzi na zadane pytanie poprzez formularz kontaktowy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu udzielania odpowiedzi.
  Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udzielenia odpowiedzi.

  Szczegóły klauzuli informacyjnej znajdziesz w zakładce ,,Jak chronimy Twoje dane”.